Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie

Adresy e-mail oraz telefony pracowników MOPS

Czcionka:

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Pokój nr 102

Janina Ryguła 32 3242662   janina.rygula@mops.mikolow.eu

Sekretariat

Michał Gubała 323242660 mops@mops.mikolow.eu

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych

Pokój nr 1 i 2

Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych

Katarzyna Krzyżaniak 32 3242692 katarzyna.krzyzaniak@mops.mikolow.eu

Sekcja Świadczeń Rodzinnych:

Agata Swadźba 32 3242698 agata.swadzba@mops.mikolow.eu

Agnieszka Zielosko 32 3242686 agnieszka.zielosko@mops.mikolow.eu

Anna Szewczyk 32 3242686 anna.szewczyk@mops.mikolow.eu

Aneta Jaworska - Bieta 32 3242686 aneta.jaworska-bieta@mops.mikolow.eu

Pokój nr 5

Anna Kmieć 32 3242685 32 3242679 anna.kmiec@mops.mikolow.eu 

Patrycja Mendra 32 3242685 32 3242679 patrycja.mendra@mops.mikolow.eu

Olga Latoń 32 3242685 32 3242679 olga.laton@mops.mikolow.eu

Ewelina Kumur 32 3242685 32 3242679 ewelina.kumur@mops.mikolow.eu

Elżbieta Stolicka 32 3242685 32 3242679 elzbieta.stolicka@mops.mikolow.eu

Sekcja Świadczeń Alimentacyjnych

Pokój nr 3

Małgorzata Bielas 32 3242695 malgorzata.bielas@mops.mikolow.eu

Dominika Stokłosa 32 3242695 dominika.stoklosa@mops.mikolow.eu

 

Dział Pomocy Środowiskowej

Pracownicy socjalni:

Pokój nr 8

Jolanta Panol 32 3242673 jolanta.panol@mops.mikolow.eu

Zofia Duda 32 3242473 zofia.duda@mops.mikolow.eu

Małgorzata Mróz-Lasek 32 3242674 malgorzata.mroz-lasek@mops.mikolow.eu

Barbara Hetmańska 32 3242674 barbara.hetmanska@mops.mikolow.eu

Pokój nr 9

Bożena Depta 32 3242693 bozena.depta@mops.mikolow.eu

 Janina Sojka 32 3242670 janina.sojka@mops.mikolow.eu

Marek Grzywa 32 3242693 marek.grzywa@mops.mikolow.eu

Pokój nr 9A

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

Aleksandra Stolarska 32 3242668 aleksandra.stolarska@mops.mikolow.eu

Stanowisko ds. Pomocy Społecznej

Anna Mendecka 32 3242668 anna.mendecka@mops.mikolow.eu

Pokój nr 104

Barbara Gubała 32 3242667 barbara.gubala@mops.mikolow.eu

Natalia Kruszyna 32 3242667 natalia.kruszyna@mops.mikolow.eu

Irena Kowalska 32 3242667 irena.kowalska@mops.mikolow.eu

Diana Sawicka 32 3242670 diana.sawicka@mps.mikolow.eu

Pokój nr 105

Monika Płatek 32 3242664 monika.platek@mops.mikolow.eu

 Janina Giel 32 3242664 janina.giej@mops.mikolow.eu

Pokój nr 108

Beata Czempa 32 3242682 beata.czempa@mops.mikolow.eu

Beata Kopczyńska 32 3242683 beata.kopczynska@mops.mikolow.eu

Anna Jankowska 32 3242683 anna.jankowska@mops.mikolow.eu

Aleksandra Zowada 323242667 aleksandra.zowada@mops.mikolow.eu

ASYSTENCI RODZINY

Beata Kaczmarek 882190911 beata.kaczmarek@mops.mikolow.eu

Dorota Mazurczyk 795557450 dorota.mazurczyk@mops.mikolow.eu

Dorota Malinowska 728831076 dorota.malinowska@mops.mikolow.eu

Izabela Malinowska 882078285 izabela.malinowska@mops.mikolow.eu

Pokój nr 111 (KARTA DUŻEJ RODZINY)

Dominika Złotecka - Suter 32 3242669 dominika.zlotecka-suter@mops.mikolow.eu

Roksana Jelinek 32 3242669 roksana.jelinek@mops.mikolow.eu

 

Sekcja Usług:

Pokój nr 103

Joanna Walczuk 32 3242677 joanna.walczuk@mops.mikolow.eu

Sylwia Kukla 32 3242677 sylwia.kukla@mops.mikolow.eu

Basiak Mariola 32 3242677 mariola.basiak@mops.mikolow.eu

 

Dział księgowości

Pokój nr 101

Główna księgowa

Joanna Zielińska 32 3243665 joanna.zielinska@mops.mikolow.eu

Dział księgowości

Alina Jendrusz 32 3242663 alina.jendrusz@mops.mikolow.eu

Agnieszka Kapałka 323 242663 agnieszka.kapalka@mops.mikolow.eu

Anna Fojcik 32 3242663 anna.fojcik@mops.mikolow.eu

 

Wieloosobowe stanowisko do. Organizacji, Kadr i Administracji

Alicja Nowak 32 3242697 alicja.nowak@mops.mikolow.eu

 

Stanowisko ds. obsługi informatyczno - technicznej

Andrzej Baron 32 3242666 andrzej.baron@mops.mikolow.eu

 

Stanowisko ds. obsługi prawnej

Joanna Pifczyk 32 3242661  joanna.pifczyk@mops.mikolow.eu

 

PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNEGO ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO - SPECJALISTYCZNA

Kierownik Placówki Wsparcia Dziennego

Bożena Hammer 32 2266198 bozena.hammer@mops.mikolow.eu

Pracownicy:

Magdalena Augustynowicz 32 2266198 magdalena.augustynowicz@mops.mikolow.eu

Anna Forma 32 2266198 anna.forma@mops.mikolow.eu

Celina Wieczorek 32 2266198 celina.wieczorek@mops.mikolow.eu

Sonia Spyra - Szymura 32 2266198 sonia.spyra-szymura@mops.mikolow.eu

Zegar

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mikołowie

43-190 Mikołów, ul. Kolejowa 2

tel. (+4832) 3242660

fax (+4832) 3242694 

e-mail mops@mops.mikolow.eu

 

Godziny urzędowania Ośrodka

Poniedziałek od 7.30 do 17.00

Wtorek - Czwartek od 7.30 do 15.30

Piątek od 7.30 do 14.00

 

 

Placówka Wsparcia Dziennego Świetlica Opiekuńczo-Specjalistyczna

43-190 Mikołów, ul. Konstytucji 3 Maja 40

tel. (+4832) 226 61 98

fax. (+4832) 226 62 03

e-mail bozena.hammer@mops.mikolow.eu

 

Godziny urzędowania Placówka Wsparcia Dziennego Świetlicy Opiekuńczo-Specjalistycznej

Poniedziałek - Czwartek od 10.00 do 18.00

Piątek od 8.00 do 16.00

w okresie ferii szkolnych i wakacji letnich

od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

 

Filia Placówki Wsparcia Dziennego Świetlica Opiekuńcza

43-190 Mikołów ul. Kawalca 29

tel. 882193517

Godziny urzędowania  filii Placówki Wsparcia Dziennego Świetlicy Opiekuńczej

Poniedziałek - Piątek 12.00 - 20.00

e-mail wieslawa.stawska@mops.mikolow.eu

Kalendarium

Marzec 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2